Kategorien
njomza dhe rinori

njomza dhe rinori

Brenda dasmës madhështore të një prej çifteve shqiptare më të ndjekur në rrjetet sociale, të pranishëm emra të njohur të skenës, https://infokosova.net/wp-content/uploads/2022/10/njomza-rinor-5454.mp4, https://infokosova.net/wp-content/uploads/2022/10/njomza-rinor-54353.mp4, https://infokosova.net/wp-content/uploads/2022/10/rinor-njomza-342423.mp4, https://infokosova.net/wp-content/uploads/2022/10/njomza-rinor-5453.mp4. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. Njomza ka treguar se e ka mbështejten e burrit i cili e inkurajon se do ta kalojnë bashkë edhe këtë sfidë, ndërsa së fundmi në një video në insta Story ajo shfaqet pa pikë grimi ndërsa edhe kështu duke majft e bukur ku mori komente edhe nga ndjekësit./InfoKosova/. Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience. Çifti simpatik i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. Martohen Njomza dhe Rinori, pamje nga dasma. We use cookies on our website to give you the most relevant experience by remembering your preferences and repeat visits. Të pranishëm në dasmë ishin edhe disa fytyra publike si Rina Balaj, Bardhi e Labinot Gashi. This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. Other uncategorized cookies are those that are being analyzed and have not been classified into a category as yet. Njomza dhe Rinori u bënë të njohur për publikun me imazhet dhe videot që publikonin në rrjetet sociale si cift, imazhe të ëmbla që tregonin lidhjen e tyre të vecante por edhe prank që i bënin njëri tjetrit. Çifti simpatik i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre. The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. © Të gjitha të drejtat janë të rezervuara 2008-2022 Portali InfoKosova. Së fundmi morën vëmendje me dasmën e madhe që realizuan duke u komentuar gjithandej. It does not store any personal data. Youtuberat e njohur, Njomza dhe Rinor i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmjen e kaluar. PUBLIKIMET e fundit. Prive ka siguruar … This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. For You. Përtej këtij pasioni, ata të dy punojnë në fushën e kontabilitetit. Martohen Njomza dhe Rinori, pamje nga dasma 7 Tetor, 2022 Youtuberat e njohur, Njomza dhe Rinor i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmjen e kaluar. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience. Adem Jashari, Prishtina Providing a good direction for life and many more things to set up a good life will be made available on lajmekosovare.com Contact: 0038348100305 Rr. Në një intervistë për Prive, ajo tha se fillimisht kishte dhimbje të forta barku. Luizi flet për hyrjen e Butrintit në “BBV”, çfarë e “frikëson” më shumë këngëtarin? Të ftuar: Rinor Kastrati, … Njomza dhe Rinori ishin cifti më i përfolur javën e kaluar. Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies will be stored in your browser only with your consent. Të dy këto institucione qendrore shpresuan në Agjencinë Qendrore të Prokurimit (AQP) se do t’i kryen procedurat tenderuese me […] The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. InfoKosova është portal informativ në gjuhën shqipe i fokusuar kryesisht në mbulimin me lajme dhe informacione nga viset shqiptare.Portali InfoKosova u themelua më 3 Mars 2008, me qëllim që të bëhet një medium i besueshëm, i pa-anshëm politikisht, i pavarur dhe duke synuar gjithmonë që me ndershmëri të zhvillojë detyrën e një mediumi të dashur për lexuesin shqiptar.Portali InfoKosova vjen tek ju në kohë reale me shumë artikuj, dosje, komente, analiza e reportazhe të ndryshme, lexuesit do të kenë mundësi të kyçen në këtë mozaik informacioni për tu informuar në çdo kohë për të gjitha ndodhitë nga vendi, rajoni dhe me gjerë. Log in to follow creators, like videos, and view comments. Log in. Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. However, you may visit "Cookie Settings" to provide a controlled consent. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. Contact information, map and directions, conta ct form, opening hours, services, ratings, phot os, videos and announcements from Restaurant "Gra nd OITA", Magjistralja , Gjakovë - Prizr en km-1, Gjakova. This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. Ai ka qenë shpesh i heshtur... Selvija e “qan” vallëzimin në ditëlindjen e djalit, Shpati i ulet në gjunjë. Providing a good direction for life and many more things to set up a good life will be made available on lajmekosovare.com Other uncategorized cookies are those that are being analyzed and have not been classified into a category as yet. This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. Duket se kanë gjetur njeri-tjetrin sepse të dyve ju pëlqejnë rrjetet sociale dhe një pjesë të përditshmërisë së tyre e pasqyrojnë edhe për ndjekësit. Contact us: https://www.facebook.com/pema.jetess. Rinori dhe Njomza kanë provuar listën me emra si: Donald Veshaj, Mozzik, Tayna, Noizy, Getinjo, Sarah Berisha, Gent Fatali, Dafina Zeqiri, Ledri Vula, Majk, Bardhi. Rr. Së fundmi morën vëmendje me dasmën e madhe që realizuan duke u komentuar gjithandej. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. It does not store any personal data. Other uncategorized cookies are those that are being analyzed and have not been classified into a category as yet. TikTok. Lajçaku pas takimit me Kurtin: U pajtuam për zbatimin e të gjitha marrëveshjeve të kaluara. Contact: 0038348100305 Por, përpos … Following. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. By clicking “Accept All”, you consent to the use of ALL the cookies. Menjëherë shërbimet e policisë kufitare janë nisur me mjete lundruese për t’u ardhur në […] This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. Aplikimi për vizë britanike, Ambasada në Prishtinë jep lajmin e mirë për kosovarët. Suggested accounts . However, you may visit "Cookie Settings" to provide a controlled consent. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 14:30 policia është njoftuar se pranë Gjirit të Portanovos ishin në rrezik mbytjeje dy persona. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc. Kush janë Njomza dhe Rinori, çifti më i famshëm në rrjete sociale? Të … Author Prive KlanKosova Posted on 21/07/2020 Çifti, Rinori dhe Njomza ka në arritur të krijojnë prezencë në rrjete sociale si në Instagram. The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". 27 vjeçari që babën ia vranë luftë, nëna i vdiq ndërsa jeton në kushte të rënda vetëm me mbesën pasi edhe motra ju privua... U martova me gruan e gabuar: Ajo më rreh sa herë i bie derës… arësye koti. You also have the option to opt-out of these cookies. Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors. Type above and press Enter to search. However, you may visit "Cookie Settings" to provide a controlled consent. https://infokosova.net/wp-content/uploads/2022/12/njomza-rinor-5453535.mp4. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc. Adem Jashari, Prishtina October 7, 2022. We use cookies on our website to give you the most relevant experience by remembering your preferences and repeat visits. By clicking “Accept All”, you consent to the use of ALL the cookies. Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. Yje; Moda; Horoskopi; Viral. Njomza dhe Rinori zbulojnë detaje nga dasma (FOTO) Të premten, përmes rubrikës “E vërtetë, e pavërtetë”, Prive dha lajmin e dasmës së çiftit të njohur, Njomza&Rinor. Çifti prej vitesh bashkëjetojnë së bashku në Zvicër,shkruan ‘Kosovarja” Njomza dhe Rinori janë një prej çifteve më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale.Çifti simpatik i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar me martes Brenda dasmës madhështore të një prej … This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Të gjithë janë kurioz të dinë se cilët janë banorët të cilët do të marrin pjesë këtë vit në shtëpinë e famshme. Sipas pamjeve dasma shihet se po realizohet në njërin nga restorantet luksoze në Kosovë. Youtuberat e njohur, Njomza dhe Rinor i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmjen e kaluar. About Newsroom Contact Careers … The technical storage or access is strictly necessary for the legitimate purpose of enabling the use of a specific service explicitly requested by the subscriber or user, or for the sole purpose of carrying out the transmission of a communication over an electronic communications network. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". Rr. To provide the best experiences, we use technologies like cookies to store and/or access device information. Providing a good direction for life and many more things to set up a good life will be made available on lajmekosovare.com Contact: 0038348100305 Rr. – 10000, Kosovo. Polici dhe Gjyqësi; Sport. Ata vendosën … This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". Njomza dhe Rinori është cifti i njohur në rrjetet sociale. The technical storage or access is required to create user profiles to send advertising, or to track the user on a website or across several websites for similar marketing purposes. The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. Ata me dy çifte tjera garuan në “A po m’njeh zemër?” duke u vendosur … Ata pasqyrojnë situata reale, skena të xhelozisë, lojëra me dënime, sfida të ndryshme, kërcime në Tik-Tok...etj. Muzikë; Kino dhe Teatër; Libër; Arte pamore; On Intervista; Të Tjer It does not store any personal data. Martohen Njomza dhe Rinori, dalin pamjet nga dasma e tyre (VIDEO) MËSONI SI BËHET TESTI I COVID-19? Kjo pasi ata u martuan duke organizuar dasmë të madhe. We use cookies on our website to give you the most relevant experience by remembering your preferences and repeat visits. Këshilla mjekësore; Zbulime mjekësore; Covid-19; Kulturë. These cookies track visitors across websites and collect information to provide customized ads. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience. Dhe pak ditë në ndajnë nga nisja e spektaklit të shumë pritur “Big Brother Vip Albania2”. Your email address will not be published. Njomza dhe Rinori u bënë të njohur për publikun … Njomza dhe Rinori u bënë të njohur për publikun me imazhet dhe videot që publikonin në rrjetet sociale si cift, imazhe të ëmbla që tregonin lidhjen e tyre të vecante por edhe prank që i bënin njëri tjetrit. Por, përpos … Rinori dhe Njomza, çifti shumë i famshëm në rrjete sociale, të cilët kanë shumë ndjekës, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre shumë vjeçare me martesë. Tregoi se është prekur nga një sëmundje, Njomza shfaqet në këtë gjendje... https://www.lajmekosovare.info/wp-content/uploads/2022/12/njomza-rinor-5453535.mp4, ‘Qe 200 euro pije një kafe’, ja kujt i’a la bakshishin më të madh Zoja (Video), Shkurte Gashi niset për Amerikë, ky është mashkulli që po e shoqëron, “TeamLuizi”, futbollistët e Dritës i lyejnë flokët në të bardha – tifozët “shpërthejnë” në komente. Youtuberat e njohur, Njomza dhe Rinor i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmjen e kaluar. Discover short videos related to njomza dhe rinori on TikTok. Përveç kësaj, ajo bashkë me Rinorin kanë folur për dasmën dhe Big Brother VIP Kosova. Njomza dhe Rinori janë një nga ciftet më të njohura në rrjete sociale. Njomza dhe Rinori u bënë të njohur për publikun me imazhet dhe videot që publikonin në rrjetet sociale si cift, imazhe të ëmbla që tregonin lidhjen e tyre të vecante por … Edhe pse të rinj ata janë të martuar dhe kanë një kimi aq të dukshme sa të bie menjëherë në sy kur komunikon. E së fundmi ata duket se kanë marrë pjesë në ndonjë organizim pasi shfaqen elegant të dy. Jep dorëheqje zyrtari i lartë i Policisë së Kosovës, shkon në Itali për të punuar ndërtimtari! Ata janë veshur në rroba sportive dhe po duken kaq bukur./InfoKosova/, Lajme Kosovare provides the up to date content related to sport, news, entertainment and many more category. E së fundmi ata duket se kanë marrë pjesë në ndonjë organizim pasi … By clicking “Accept All”, you consent to the use of ALL the cookies. By clicking “Accept All”, you consent to the use of ALL the cookies. These cookies track visitors across websites and collect information to provide customized ads. Njomza dhe Rinori jane nje nga ciftet me te percjellura ne rrjete sociale, ata kane ndjekes te shumte qe interesohen per jeten e tyre te perditshme ku ndajne shume pjese nga … Çifti simpatik i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre. The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user. Rinori dhe Njomza, çifti shumë i famshëm në rrjete sociale, të cilët kanë shumë ndjekës, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre shumë vjeçare me martesë. Basha: Paret e tatimit në pronë i marrin komunat e jo qeveria. Së fundmi morën vëmendje me dasmën e madhe që realizuan duke u komentuar gjithandej. This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. Popular topics. Prive … Jep dorëheqje zyrtari i lartë i Policisë së Kosovës, shkon në Itali për të punuar ndërtimtari! The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". https://www.lajmekosovare.info/wp-content/uploads/2022/12/njomza-rinor-5453535.mp4, Atdheu ia fut duart nën bluzë Xhulit por kujton diçka të rëndësishme. Së fundmi morën vëmendje me dasmën e madhe që realizuan duke u komentuar gjithandej. Other uncategorized cookies are those that are being analyzed and have not been classified into a category as yet. E në rrjetet sociale kanë filluar të qarkullojnë foto të ndryshme nga ceremonia e dasmës, shkruan lajmi.net. This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. Shpat Kasapi dhe Selvija janë ndër çiftet më të komentuar në... 27 vjeçar nga fshati Açarevë e Skënderajt ka një jetë tepër të rëndë dhe me varfëri. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience. Çifti prej vitesh bashkëjetojnë së bashku në Zvicër,shkruan ‘Kosovarja” Your email address will not be published. Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors. Contact: 0038348100305 We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. TikTok. 50 kg lëndë narkotike dhe 385 bimë kanabis sativa në proces tharrje janë sekuestruar nga policia e Shkodrës, ndërkohë që janë shpallur në kërkim pesë persona. Ndryshe, videot e dyshes kishin marrë vëmendjen e publikut gjatë periudhës së pandemisë. Njomza, një prej personazheve më të komentuara të rrjetit është treguar e hapur për të ndarë një prej problemeve shëndetësore me të cilën është diagnostifikuar duke treguar semundjen me te cilen po perballet. Numri i ndjekësve … Por, përpos … Njomza ka treguar si e ka kuptuar se vuan nga një sëmundje që kryesisht prek gratë, në një intervistë për Prive, ajo tha se fillimisht kishte dhimbje të forta barku, përveç … Dasma e tyre bëri bujë pak javë më parë duke u komentuar në rrjet. Por, përpos fansave e komenteve të mira nuk mungojnë as komentet jo të mira. Get the latest creative news from FooBar about art, design and business. This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. © Top Channel 2001 - 2023 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. Njomza dhe Rinori janë një nga ciftet më të njohura në rrjete sociale. Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features. Ronaldo pas daljes tregon pengun -Shqipëria Live 23 Janar 2023. This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. Jep dorëheqje zyrtari i lartë i Policisë së Kosovës, shkon në Itali për të punuar ndërtimtari! By signing up, you agree to the our terms and our Privacy Policy agreement. This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors. Ata zhvilluar…, Lajme Kosovare provides the up to date content related to sport, news, entertainment and many more category. … Log in. Youtuberat e njohur, Njomza dhe Rinor i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmjen e kaluar. Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. Upload . Futboll; Basketboll; ART Sport; Auto Sport; Sportet Luftarake; Sporte Të tjera; Video Lajme; TV. The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. Njomza, një prej personazheve më të komentuara të rrjetit është treguar e hapur për të Njomza dhe Rinori jane nje nga ciftet me te komentuara ne rrjetet sociale, ata u bene te … These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc. Following. /Lajmi.net/, Shorti i Ligës së Kombeve prodhon super përballje në gjysmëfinale. Njomza dhe Rinori kanë edhe kanalin e tyre në YouTube, ku ata postojnë video shqip, gjë që për ta ka rezultuar me mjaft sukses. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". Subscribe our newsletter to stay updated. Tregoi se është prekur nga një sëmundje, Njomza shfaqet në këtë gjendje pa pikë grimi. Not consenting or withdrawing consent, may adversely affect certain features and functions. Njomza dhe Rinori u bënë të njohur për publikun me imazhet dhe videot që publikonin në rrjetet sociale si cift, imazhe të ëmbla që tregonin lidhjen e tyre të vecante por … However, you may visit "Cookie Settings" to provide a controlled consent. Viti i ri me ne - Challenge Denim apo Dhurate? Lajme Kosovare provides the up to date content related to sport, news, entertainment and many more category. – 10000, Kosovo. Në sajë të operacionit policor “Muzgu” janë ushtruar kontrolle në disa banesa në fshatin Kir ku dhe është gjetur sasia e drogës e paketuar nëpër thasë gati për shitje, […] Prej mëse dy muaj e gjysmë ata kanë zbuluar pasionin e tyre të madh për të realizuar video me situata gazmore të cilat i postojnë në youtube ose në rrjetet sociale. Xhuli qan pas afrimitetit me Atdheun: Mentaliteti i... Dështim në mbledhjen e provave në rastin e... LA Lakers triumfon kundër San Antonio Spurs, ©Copyright lajmi.net 2022. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously. Vuçiq: Sipas marrëveshjes së Brukselit, njësitë speciale nuk mund të shkojnë në veri, këtë... Detaje të reja nga arrestimi i punonjësit të Policisë në Gjilan, si u zbulua... U nda nga Hande, Keremi bën të papriturën dhe kthehet tek ish-e dashura, Ndihmoi zviceranen në Kosovë, kështu e shpërblen Zvicra policin kosovar. Martohen Njomza dhe Rinori, pamje nga dasma, https://www.lajmekosovare.info/wp-content/uploads/2022/10/couple.rn-2022-10-07-01_32_45.mp4, https://www.lajmekosovare.info/wp-content/uploads/2022/10/couple.rn-2022-10-07-01_25_11.mp4, Komuna e Prishtinës jep një paralajmërim për lokalet e natës, Pagat e mësimdhënësve/ Ministria e Financave del me njoftimin e fundit, Anita Haradinaj u shfaq në Big Brother VIPK me varësen e saj të shumë komentuar në formë kryqi, “TeamLuizi”, futbollistët e Dritës i lyejnë flokët në të bardha – tifozët “shpërthejnë” në komente. Por, disa javë më parë Njomza ka treguar si e ka kuptuar se vuan nga Endometrioza është një sëmundje kronike ku qelizat të cilat normalisht përbëjnë shtresën që vesh zgavrën e mitrës (kavitetin endometrial) rriten jashtë mitrës, një sëmundje që kryesisht prek gratë. This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. You also have the option to opt-out of these cookies. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". Required fields are marked *. Rinori dhe Njomza, çifti më i famshëm i Instagramit ishin pjesë e spektaklit më të ri në Klan Kosova, që nisi dje. Në mesin e shumë emrave të përfolur përgjatë këtyre javëve, se fundmi në “Goca dhee Gra” janë konfirmuar zyrtarisht dy emrat e parë. Çifti prej vitesh bashkëjetojnë së bashku Ska rezultate Shiko të gjitha rezultatet Getinjo, … Pëma E Jetës është një uebfaqe internet, e cila publikon tema nga fusha të ndryshme, në mënyrë që t’ju motivojë për jetën dhe t’ju largojë sa do pak nga rutina e përditshme e jetës. Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features. October 26, 2022 Njomza dhe Rinori është cifti i njohur në rrjetet sociale. Watch popular content from the following creators: (@__couple.rn__), Noelja ️(@butrint_nutella2), New tik tok (@aneashl1), … Ata muaj më parë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë duke bërë një dasmë të madhe, dasmë kjo që u komnentua sidomos në mediat sociale me të ftuarit e shumtë disa prej tyre edhe figura publike. Çifti shkëlqeu në ditën më të veçante të tyre. Ata vendosën që dasmën ta bëjnë në … Martohen Njomza dhe Rinori, pamje nga dasma, Anita Haradinaj u shfaq në Big Brother VIPK me varësen e saj të shumë komentuar në formë kryqi, “TeamLuizi”, futbollistët e Dritës i lyejnë flokët në të bardha – tifozët “shpërthejnë” në komente. Ky portal mirëmbahet nga "InfoKosova". Ndiqni rrëfimin e tyre të plotë duke parë videon. This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Tre persona kanë humbur jetën këtë të shtunë pasi janë mbytur teksa bënin plazh në zonën e Zvërnecit, në Vlorë. Njomza dhe Rinor Kastrati janë një ?ift të rinjsh të martuar të cilët jetojnë në Zvicër. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you. These cookies will be stored in your browser only with your consent. Top Channel/ Nuk e “ha” dot Kosovën, Vucic do japë dorëheqjen? The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". Tema: Njomza dhe Rinori, çifti I njohur I vlogerave tregojnë historinë e tyre të veçantë të dashurisë, bashkëjetesën në Zvicër dhe planet për dasmë. Por vendimi ka indinjuar ish-gruan e tij, Bukurie... Familja me shtatë anëtarë nga Drenasi jeton në barakë, pesë nga ta të sëmurë, Unikkatilit në zi, humb përsonin më të shtrenjt në jetën e tij, Xhuli tregon se e ka rrahur Dafina Zeqirin, “Jam përleshur me babin e alkolìzuar, ka tentuar të ngrejë dorë kundër nënës time”, Selvija e “qan” vallëzimin në ditëlindjen e djalit, Shpati i ulet në gjunjë. Njomza dhe Rinori janë një nga ciftet më të njohura në rrjete sociale. Ky është mëngjesi më i shëndetshëm në botë: ul presionin e gjakut dhe rrezikun e diabetit, Një gabim dimëror që bën që lulet tuaja të brendshme të dështojnë – një ekspert shpjegoi se si të shpëtoni një bimë që pothuajse është shkatërruar, Blendi Fevziu: I kam lënë amanet vajzës mos të jetojë në Shqipëri, I vendσsi emrin e Doktor Florit të birit, Alban Kondi tregon arsyen “egoiste”. Tregoi se është prekur nga një sëmundje, Njomza shfaqet në këtë gjendje pa pikë grimi, “TeamLuizi”, futbollistët e Dritës i lyejnë flokët në të bardha – tifozët “shpërthejnë” në komente. This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. Providing a good direction for life and many more things to set up a good life will be made available on lajmekosovare.com The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. Me anë të kësaj letre ai i është përgjigjur motrave të Hamide Magashit madje duke i akuzuar se i morën në qafë, djalin, nipin dhe nusen. LIVE. Njomza dhe Rinori janë një prej çifteve më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale. Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. 35 vjecarja e cila u privua nga jeta mizorisht, ishte në javën e 41 të shtatzënisë dhe bashkë me foshnjën e saj ndërruan jetë në vendin e ngjarjes. E enjte, 29 Dhjetor 2022, 13:57. E gjitha kjo deri kur policia e mori vesh dhe e arrestoi duke ia konfiskuar këto mjete. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. I përloti të gjithë, por Eni Tare zbulon si e priti babai i tij rrëfimin e sinqertë dhe tronditës, Puthjet dhe përqafimet me Atdheun, Xhuli: E di që nëna është e mërzitur me mua këtë javë, Xhuli dhe Atdheu “ngjiten” me njëri-tjetrin, edhe gjumin duan ta bëjnë bashkë (VIDEO). Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features. Njomza dhe Rinori jane nje nga ciftet me te komentuara ne rrjetet sociale, ata u bene te famshem pikerisht ne keto rrjete ku tashme percillen nga shume njerez qe pelqejne te shohin nga jeta e tyre e perditshme. Ndërsa Njomza merrë vëmendje me fustanin rrjetë. Rr. Por, disa javë më parë Njomza ka treguar si e ka kuptuar se vuan nga Endometrioza është një sëmundje kronike ku qelizat të cilat normalisht përbëjnë shtresën që vesh zgavrën e mitrës (kavitetin endometrial) rriten jashtë mitrës, një sëmundje që kryesisht prek gratë. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously. Njomza dhe Rinor Kastrati janë një ҫift të rinjsh të martuar të cilët jetojnë në Zvicër. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc. Upload . However, you may visit "Cookie Settings" to provide a controlled consent. Contact: 0038348100305 Get the latest creative news from FooBar about art, design and business. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience. Së fundmi morën vëmendje me dasmën e madhe që realizuan duke u komentuar gjithandej. This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. Njomza ka treguar si e ka kuptuar se vuan nga një sëmundje që kryesisht prek gratë. Njomza ka treguar se e ka mbështejten e burrit i cili e inkurajon se do ta kalojnë bashkë edhe këtë sfidë, ndërsa së fundmi në një video në insta Story ajo shfaqet pa pikë grimi ndërsa edhe kështu duke majft e bukur ku mori komente edhe nga ndjekësit./InfoKosova/, Klubi futbollistik FC Drita, ka nisur përgatitjet për ndeshjen e radhës në Turqi. user2739932964844 (@njomza_dhe_rinori) on TikTok | Watch the latest video from user2739932964844 (@njomza_dhe_rinori). Njomza ka lindur në Zvicër ndërsa Rinori jeton aty prej rreth 2 vitesh e gjysmë pasi ka ardhur nga Gjakova. 28/09/2016 Yjet DJ i njohur shqiptar po bëhet sërish baba (FOTO) 23/04/2020 Yjet Kida në studio për një projekt të ri 10/10/2019 Yjet Aksidentohet Megi Pojani (FOTO)

Stärkster Raucher Der Welt, Die 12 Geschworenen Serie Auflösung, Ida Lenzen ärztin,